Parasol

KREW....WIĘCEJ KRWI......BLOODWARS ;]

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

DZIEKI ZA GRE W KLANIE ;* JAK WROCE DO GRY TO SIE NAPEWNO ODEZWE ;] ALE DALEJ BEDE FORUM PILNOWAL NA SWOJ SPOSOB ;) Z FARTEM POZDRO DO MILEGO ;*

#1 2009-04-13 20:45:43

Captricis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-10
Posty: 2
Punktów :   

Captricis

no cóż, jak wszyscy to wszyscy

Sabina, latek 20 (już niestety skończyło się naście ), studentka, spędzam 4 dni w Szczecinie, a 3 w Kołobrzegu

przygode z grami on-line zaczęłam kilka dobrych lat temu, od Pimplanda (jedna z pierwszych - dumna beta testerka ), potem Travian, roczna przerwa, jednak uzależnienie dało o sobie znać i poprosiłam siostrę żeby mnie wtajemniczyła

ostatnio chciałam zrezygnować, rozpadł się klan, z którym byłam od początku, ludzie się porozchodzili, ani pogadać ze znajomymi ani nic, więc gra straciła sens, ale namówił mnie kolega z którym utrzymywałam kontakty po rozpadzie (dziękuję Longerku ), i dołączyłam do Was mam nadzieję, że gra dzięki Wam znów nabierze sensu

jak coś to piszcie, jak będę mogła to pomogę

Offline

 

#2 2009-04-13 22:52:29

Afra

Administrator

8098608
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 40
Punktów :   

Re: Captricis

Fajnie, że jednak postanowiłaś nie usuwać postaci

Offline

 

#3 2009-04-17 20:37:01

Captricis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Captricis

wiesz.. tak pomyślałam co ja będę robić wieczorami nad książką z mikroekonomi.. przecież nie będę się uczyć, a ściema musi być

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wiedzminbpf.pun.pl www.stijo.pun.pl www.e-rogow.pun.pl www.camorrawow.pun.pl www.wymiar-bakugan.pun.pl